LENOVO ThinkPad T460s

Cena 390.00
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 325.00
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

WQHD obrazovka

Notebook je vybavený 14 palcovým WQHD displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Praktickou funkciou notebooku je LED podsvietenie, ktoré vám umožní prácu aj v neskorších hodinách či tmavšom prostredí. Podsvietená je aj 6 riadková klávesnica. Notebook je vhodný na firemné ale aj domáce použitie. Notebook vás nadchne nielen svojím moderným prevedením, ale aj flexibilitou a vysokým výkonom.

Procesor Intel Core

Notebook poskytuje dostatočný výkon na každodenné používanie. Ponúka 8 GB veľkú RAM pamäť v kombinácii s procesorom dosahuje potrebný výkon. Procesor Intel® Core™ i5-6300U  dodáva notebooku plynulý a stabilný výkon. Na vaše dáta máte pripravených až 256 GB na pevnom disku. Všetky grafické záležitosti, ako chod aplikácii a jednoduchších hier má na starosti vstavaná grafická karta Intel HD 520.

Online aj na cestách vďaka WiFi

Samozrejmosťou notebooku je bezdrôtové pripojenie WiFi, ktoré vám umožní jednoducho sa pripojiť k vašej domácej sieti a surfovať po webe. S touto technológiou sa pripojíte jednoducho v kaviarni či vo vlaku na cestách. Podporuje aj technológiu Bluetooth, vďaka ktorej môžete prenášať súbory z iných zariadení ako mobilu či tabletu do vášho notebooku. Prostredníctvom webkamery si môžete užiť hovory v skvelej kvalite.

 

Možnosť prepojenia s TV či monitorom

Notebook disponuje praktickými portami akými sú napríklad Mini Display Port, dokovací port a Gigabith Ethernet. Notebook je možné pripojiť aj na externý monitor či televízor prostredníctvom HDMI kábla. Ponúka tiež praktické USB porty, ktoré vám umožnia prenášať vaše digitálne súbory. Súčasťou je aj praktická čítačka pamäťových kariet. V zariadení sa nachádza predinštalovaný operačný systém Windows 10 Pro

 
 
 

 

PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

Uhlopriečka:   14 "
Typ procesora:   Intel Core i5
Frekvencia procesora:   2,6 GHz
Operačná pamäť RAM:   8 GB DDR4
Rozlíšenie displeja (px):   2560x1440
Kapacita SSD:   256GB

 

Display/Grafika

Uhlopriečka: 14 "
Dotyková obrazovka: Nie
Rozlíšenie displeja (px): 2560x1440

Konektivita

Wi-Fi: Áno
Počet USB 3.0 portov: 3
Počet VGA portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Počet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 239 mm
Výška: 21 mm
Dĺžka: 232 mm
Hmotnosť: 1,81 Kg