ThinkCentre M900 Tiny

Výrobca: LENOVO
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: LENOVO USDT
Dostupnosť: skladom 10 ks
199.17 bez DPH
239.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Naozajstný výkon

M900 Tiny je vybavený najmodernejšou 6.generáciou procesorov Intel® Core™ radu i a voliteľným PCIe SSD, ktoré z neho robia o 128% zariadenie oproti prvej generácii Tiny. Zažite silného hráča s veľkosťou 1l, ktorý poskytuje najmodernejší výkon a turbo zrýchlenie pre Vašu produktivitu.

ThinkCentre M900 Tiny
ThinkCentre M900 Tiny

Inteligentné riešenia Lenovo Meeting Room- pustite sa rovno do podnikania

Existuje mnoho spôsobov ako sa pripojiť k displeju v zasadačke, ktoré je zároveň častou príčinou oneskorení a ťažkostí pri stretnutiach. S inteligentným riešením Lenovo Meeting Room, Thinkcentre M93p Tiny a Intel Unite sa teraz môžete k displeju v zasadačke bezpečne pripojiť bezdrôtovo z Vášho notebooku alebo tabletu. Žiadne ďalšie hľadanie toho správneho konektora! Zistite viac tu. Intel Unite na stiahnutie tu.

Verzia Tiny

ThinkCentre M900 Tiny sa vyznačuje skutočne malými rozmermi. Ponúka rôzne riešenia montáže vrátane podpory štandardných držiakov VESA a konfigurácií Tiny-in-One, vďaka ktorým sa váš počítač premení na priestorovo úsporné modulárne zariadenie All-In-One. Miniatúrne stolové počítače sa zmestia prakticky kamkoľvek, no napriek tomu poskytujú spoľahlivý výkon na podnikovej úrovni.

S podporou technológie Intel® vPro™

Počítač M900 Tiny ponúka technológiu Intel® vPro™ na zjednodušenie správy podnikových počítačov a na úsporu nákladov. Integrované funkcie správy technológie Intel vPro umožňujú správcom IT prístup do vášho počítača na diaľku, dokonca aj keď je systém vypnutý, vďaka čomu môžu vykonať diagnostiku a potrebné opravy, automatizovať aplikovanie bezpečnostných opráv a aktualizácií, aby bol váš systém vždy pripravený na prácu.

Stable Image Platform Program

Stable Image Platform Program (SIPP) od spoločnosti Intel uľahčuje často komplikovaný proces prechodu z jednej generácie technológie na nasledujúcu.

Voliteľne jednoduché používanie

Jedinečné riešenie od spoločnosti Lenovo – prístup do vášho počítača Tiny bez náradia – prináša možnosti pohodlného servisu a minimálnych odstávok.

Podpora viacerých monitorov

Maximalizujte produktivitu s podporou troch nezávislých monitorov. Väčšia pracovná plocha a jednoduchší prechod medzi aplikáciami na viacerých monitoroch pomáhajú znižovať početnosť chýb a zlepšujú produktivitu.

Podpora zapnutia prostredníctvom klávesnice

Aj ak sa toto kompaktné zariadenie rozhodnete namontovať na zadnú stranu monitora, môžete ho pohodlne zapínať spredu stlačením klávesovej skratky Alt + P na klávesnici pripojenej prostredníctvom rozhrania USB. Zariadenie je kompatibilné aj s bezdrôtovými klávesnicami.

Rýchly prenos údajov

Rýchlo presúvajte údaje medzi notebookom M900 Tiny a ďalšími zariadeniami pomocou rozhrania USB 3.0, ktoré je až 10-krát rýchlejšie ako predchádzajúce technológie USB a zároveň spätne kompatibilné.

Voliteľný filter proti prachu ThinkCentre Dust Shield

Predĺžte životnosť svojho počítača M900 Tiny vďaka jedinečným prachovým filtrom vyvinutým spoločnosťou Lenovo. Filtre znižujú nasávanie prachu až o takmer 40 percent* – vaše zariadenie tak vydrží dlhšie a nebude vyžadovať toľko údržby. Tento prachový filter má navyše nenápadný dizajn a pri čistení sa dá jednoducho zložiť. * V teste sa simulovalo trojročné používanie v používateľskom prostredí so 400 g voľne sa usadzujúceho prachu. Potom sa porovnalo množstvo prachu nahromadeného vo vnútri počítača ThinkCentre Tiny s prachovým filtrom a bez neho.

Testovaný podľa vojenských špecifikácií

Testovanie podľa vojenských špecifikácií overuje robustnosť, odolnosť a kvalitu počítača v rámci viacerých parametrov.

Široká podpora vstupov a výstupov

Nech už sú vaše potreby akékoľvek, tento stolový počítač vás vďaka podpore rozhraní USB 3.0 (s funkciou rýchleho nabíjania), DisplayPort, VGA, HDMI, LAN a sériových pripojení nesklame.

 
 • Technické špecifikácie

  Procesor
  ProcesorIntel® Core™ 6. generácie i5 6500T
  Operačný systém
  • Windows 10 Pro 
  Grafická karta
  Integrovaná® grafická karta Intel
  Pamäť
  2 x zásuvka DDR4 SO-DIMM 2x 8GB 
  16 GB RAM
  Ukladací priestor
  • 1 x 2,5" HDD/SSD/SSHD
  • 1 x zásuvka M.2 na jednotku SSD -256GB
  Napájací zdroj
  Adaptér – 88 % 65 W
  Rozmery (Š x H x V)
  • (mm): 34,5 x 182,9 x 179
  • (palce): 1,36" x 7,20" x 7,05"
  Hmotnosť
  Už od 0,6 kg 
  Klávesnica
  Zapnutie prostredníctvom klávesnice
  Fyzické zabezpečenie
  Zámka Kensington® Lock
  MIL-SPEC
  Áno
  Active Protection System
  Áno
  Jednoduché používanie (prístup bez náradia)
  Áno
  I/O (vstupné/výstupné) porty
  • Predná strana: 2 x USB 3.0 (1 port na rýchle nabíjanie)
  • 2 x zvukový
  • Zadná strana: Do 4 x USB 3.0
  • DisplayPort™ + DisplayPort™
  • 1 x Punch Out (VGA/HDMI™/DisplayPort™/sériový port)
  • 1 x LAN
  • 1 x zvukový