XPC Shuttle

WINDOWS 10 PRO
Výrobca: SHUTTLE
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: SG41J4
Dostupnosť: na sklade
54.17 bez DPH
65.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Repasovaný Mini PC

Processor: E5700 Intel Dual Core 2x 3,00Ghz

Operačná pamäť: 4 GB DDR3

Pevný disk: 500 GB

Ekonomický vstupný Mini-Barebone

XPC Barebone SG41J4 je druhou generáciou série SG41. Nový predný panel J4 vám umožňuje navrhnúť si vlastný panel s odnímateľnou akrylovou doskou. SG41J4 je založený na čipsete Intel® G41 Express, ktorý poskytuje nové technológie a inovatívne schopnosti pre digitálnych domácich spotrebiteľov. Podporuje 8 GB dvojkanálovej pamäte DDR3, moderné procesory Celeron a Core 2 až so štyrmi jadrami. SG41J4 vám poskytuje špičkový domáci a kancelársky systém, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Čipová sada Intel® G41 Express

Čipová sada Intel® G41 Express v kombinácii s rodinou procesorov Intel® Core ™ 2 poskytuje nové technológie a inovatívne schopnosti. S veľkým pokrokom v oblasti videa, grafiky, odozvy a škálovateľnosti umožňuje čipová sada Intel® G41 Express škálovateľnosť a výkon pre každodenné výpočty.

Podpora viacjadrových procesorov Intel® Core ™ 2

Intel® Core ™ 2 Quad
So štyrmi procesorovými jadrami procesor Intel® Core ™ 2 Quad fúka cez úlohy náročné na procesor v náročných prostrediach s viacerými úlohami a špecializuje sa na zvládnutie veľkého množstva výpočtových vizualizácií. Priekopník v novom svete štvorjadrových strojov a uvoľnenie sily multi threadingu.

 

Intel® Core ™ 2 Duo
Zažite revolučný výkon, neuveriteľnú odozvu systému a integrovanú energetickú účinnosť - až o 40% rýchlejšie a o 40% energeticky efektívnejšie.

Podpora základnej dosky Mini-ITX

Shuttle rozširuje možnosti svojho šasi a pridáva podporu pre základné dosky Mini-ITX (17 x 17 cm alebo 6,7 x 6,7 palca). Podvozok série Shuttle J presahuje základnú dosku raketoplánu, takže môžete základnú dosku ľahko upgradovať podľa svojich predstáv bez akýchkoľvek úprav šasi.

Technológia duálneho zobrazenia s DVI a D-Sub

Technológia Dual View ponúka podporu viacerých displejov až na dvoch samostatných monitoroch. To zlepšuje možnosti a produktivitu používateľa tým, že sa mu umožní rozložiť viac okien na dva monitory a súčasne ich zobraziť.

Podporuje dvojslotové grafické karty

Shuttle XPC Barebone SG41J4 podporuje grafické karty PCI Express s dvoma slotmi (s dvojnásobnou šírkou) bez ďalších napájacích konektorov. Upozorňujeme, že pri použití samostatnej grafickej karty bude integrovaná grafika deaktivovaná.

Prispôsobiteľný predný panel

SG41J4 obsahuje prispôsobiteľnú prednú časť pre prakticky nekonečné možnosti dizajnu a dekorácie pre domácich a firemných používateľov. Dizajn panelu môžete zvoliť podľa vlastného želania. Aby to bolo možné, je SG41J4 dodávaný s odnímateľným akrylovým krytom. Za ním môže byť umiestnený akýkoľvek požadovaný dizajn. Či už logo spoločnosti, administratívne údaje alebo vaša obľúbená fotografia - možnosti sú prakticky neobmedzené.